737 167 145
Wielkopolska

Kontakt

GARDEN TIME
Usługi Ogrodnicze

ul. Kręta 28
64-320 Otusz

tel. 737 167 145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli masz już jakiś pomysł na to, jak powinien wyglądać Twój ogród i trawnik, super. A jeśli nie masz żadnego pomysłu, też świetnie! Opisz teren, na którym mają zostać wykonane prace, a także określ, co jest dla Ciebie najważniejsze. Przygotuję dokładny plan działania i wskaże, jakie usługi ogrodnicze jestem w stanie Ci zaoferować. Do wszystkiego dołączę również wycenę, która pozwoli Ci dobrać konkretne realizacje do posiadanego budżetu.

Usługi ogrodnicze Wielkopolska kieruję do osób, które chcą zadbać o swój trawnik lub ogród. Udana współpraca jest dla mnie niezwykle ważna, dlatego dbam o to, aby moi klienci zawsze mieli kontrolę nad tym, co dla nich robię. Jestem gotów działać zgodnie z Twoimi wytycznymi, a także zaproponować indywidualny, spersonalizowany plan, który obejmie wszelkie prace mieszczące się w budżecie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, również zachęcam do kontaktu. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zbierałem przez wiele lat funkcjonowania w branży.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz wycenę?

Wypełnij krótki formularz, a zwrotnie odpowiemy na Twoje pytania lub wyślemy wycenę.